Samsung Galaxy Note - Obr vybavený stylusem

4. 9. 2011, 22:40 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

Pokud hledáte zařízení mezi telefonem a tabletem a zároveň požadujete špičkový hardware, Je Samsung Galaxy Note přesně pro vás!

 

Společnost Samsung přijela do Berlína na veletrh IFA s pořádnou dávkou zařízení. Jedním z nejzajímavějších byl bezesporu Samsung Galaxy Note. Těžko posoudit, zda se jedná ještě o telefon nebo jestli ho už nezařadit mezi tablety. S úhlopříčkou displeje 5,3“ konkuruje například zařízení Dell Streak. Rozlišení displeje je navíc stejné jako u 10“ tabletů a to 1280 x 800 bodů. Navíc je displej vyroben technologii Super AMOLED, takže se nemusíte obávat o čitelnost na slunci.

 

Největším překvapením je ale kapacitní stylus, který najdete zastrčený přímo v těle zařízení. Stylus neslouží pouze jako náhražka prstů, ale díky softwaru přímo od Samsungu s ním lze vytvářet poznámky (odtud nejspíš pochází název) a umožňuje také pohodlnější práci s kalendářem. Výrobce navíc slibuje, že uvolní vývojářské nástroje, aby mohli vývojáři vytvořit další software přizpůsobený tomuto zařízení.

Technická specifikace:

Operační systém: Android 2.3.4

Procesor: 1,4 GHz, dual-core

Paměť: 1 GB RAM, 32 GB vnitřní paměť (možnost rozšíření kartou MicroSD)

Displej: kapacitní Super AMOLED, 5,3“ , rozlišení : 1280 x 800 bodů

Rozměry:  146,9 x 83 x 9,7 mm

Hmotnost:  178g

Baterie: 2500 mAh

Fotoaparát: 8 MPx, LED blesk, Full HD video 1080p (1920 x 1080 bodů)

 

 

Na toto zařízení se opravdu těšíme, protože je ještě relativně dobře přenosné v kapse, ale zároveň je s ním možné pohodlně pracovat. Práce a surfování na internetu budou na Samsung Galaxy Note vysloveně radost.

 

ZdrojNásledující článek
NAVIGON nabídne jako první navigaci pro WP 7.5 Mango
Předchozí článek
Staňte se součástí tohoto projektu!